Bezpieczne zakupy - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Bezpieczne zakupy

4 maja 2020

Drodzy Klienci,

W związku z ostatnim komunikatem rządu informujemy, że Centrum Nowa Górna zostało ponownie otwarte 4 maja z uwzględnieniem obowiązujących obostrzeń.

Mając jednak na uwadze rządowe wytyczne, zdrowie i komfort naszych Klientów oraz pracowników, Centrum Nowa Górna będzie funkcjonować, ale na nowych zasadach. Oto najważniejsze z nich, z którymi prosimy się zapoznać przed zakupami, aby czuć się bezpiecznie, a także zapewnić bezpieczeństwo innym:

  • Zasłaniaj usta i nos za pomocą maseczki, szalika, chusty czy innego nakrycia. Aktualnie Klienci mają możliwość zakupu maseczek na terenie naszego Centrum w Aptece, Carrefour oraz Pralni EBS. Tutaj z kolei znajdziesz instruktaż, jak poprawnie nałożyć i zdjąć maseczkę: https://gis.gov.pl/aktualnosci/jak-prawidlowo-nalozyc-i-zdjac-maseczke/.
  • W trakcie zakupów pamiętaj o regularnym, dokładnym myciu oraz dezynfekowaniu rąk. Specjalne dozowniki z płynem dezynfekującym oraz instruktaż prawidłowego mycia rąk znajdziesz na terenie naszego centrum.
  • Podczas wizyty w centrum handlowym unikaj skupisk ludzi i zachowaj odległość min. 2 metrów od innych osób, zarówno podczas poruszania się po pasażu, jak i podczas stania w kolejce. O obowiązujących zasadach bezpieczeństwa będą Wam przypominać widoczne oznaczenia i wskazówki w centrum, m.in. specjalne naklejki przy kasach czy na podłodze.
  • Noś rękawiczki jednorazowe (lub rękawiczki foliowe) zapewnione przez operatora danego sklepu. Użyć można również swoich rękawiczek np. lateksowych. Instruktaż dotyczący poprawnego zakładania i ściągania rękawiczek znajdziecie tutaj: https://gis.gov.pl/aktualnosci/koronawirus-jak-prawidlowo-nalozyc-i-zdjac-rekawice/.
  • Podczas korzystania z parkingu pod centrum handlowym parkuj na co drugim miejscu, a w przypadku braku takiej możliwości, pamiętaj o zachowaniu dystansu przy wsiadaniu/wysiadaniu z pojazdu.
  • Nie korzystaj z ławek na terenie Centrum.

O wszelkich zmianach będziemy na bieżąco informować za pośrednictwem naszej strony internetowej oraz kanałów social media. Dbajcie o siebie!