Udogodnienia - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska

Udogodnienia

Bankomaty

Bankomaty

Potrzebujesz wypłacić gotówkę? W Centrum Nowa Górna znajdziesz aż 8 bankomatów, w których szybko i intuicyjnie wypłacisz pieniądze. Ich lokalizacje, oznaczone symbolem $, znajdziesz na Planie Centrum.

Godziny ciszy

Godziny ciszy

Nowa Górna to centrum przyjazne dla osób w spektrum autyzmu, z nadwrażliwością sensoryczną oraz z cierpiących na migrenowe bóle głowy. W każdy wtorek między 9.00 a 11.00 oraz w każdą sobotę między 19.00 a 21.00 obowiązują u nas „Godziny ciszy”, które mają zapewnić komfort każdemu kupującemu. W tym czasie wyciszamy muzykę, przygaszamy nieco światło i wygaszamy jasne ekrany. Wszystko z myślą o zdrowiu i wygodzie Klienta, który jej szczególnie potrzebuje.

Wypożyczenie słuchawek wyciszających

Wypożyczenie słuchawek wyciszających

Dbamy o zdrowie i emocje naszych Klientów. Dlatego osoby w spektrum autyzmu i nadwrażliwością sensoryczną mają u nas unikalną możliwość wypożyczenia bez żadnych opłat specjalnych słuchawek wyciszających. Dzięki nim można zapewnić sobie dodatków komfort w czasie wizyty i zrobić zakupy w ciszy. To rozwiązanie zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Słuchawki dostępne są u ochrony Centrum Handlowego Nowa Górna.

Wypożyczenie wózka dla dzieci

Wypożyczenie wózka dla dzieci

Nowa Górna pomaga w każdej sytuacji! W biurze Obsługi Klienta Carrefour dostępny jest specjalny wózek dla dzieci, który ułatwi zrobienie dalszych zakupów.

Opaski niezgubki dla dzieci

Opaski niezgubki dla dzieci

Obawiasz się, że podczas zakupów stracisz szkraba z oczu? Pomyśleliśmy i o tym. W specjalnych punktach na terenie naszego Centrum czekają bezpłatne opaski ”niezgubki”. Po wpisaniu numeru telefonu opiekuna i założeniu opaski na rączkę dziecka, możecie spokojnie udać się na zakupy. Odbierz niezgubkę w sklepach : *Punkt Informacyjny Carrefour *T-mobile*Fryzjer Frątczak*Play*Vision Express*Cyfrowy Polsat*Polska Press*Apteka*ING

Wózki-samochodziki dla dzieci

Wózki-samochodziki dla dzieci

Zakupy z małym fanem motoryzacji? Przy stoisku W. Kruk czeka 6 specjalnych wózków-samochodzików, które pozwolą komfortowo zrobić zakupy i jednocześnie zapewnić najmłodszym Klientom Centrum mnóstwo radości i dobrej zabawy.

Siedzisko dla dzieci w toaletach

Siedzisko dla dzieci w toaletach

Twoje dziecko nie odstępuje Cię na krok? W naszej toalecie umieściliśmy specjalne przyścienne siedziska, aby maluch zawsze był w zasięgu Twojego wzroku.

Przewijak dla dzieci

Przewijak dla dzieci

Potrzebujesz zmienić pieluchę dziecku? Nic prostszego! Nasze Centrum wyposażone jest w przewijak, gdzie swobodnie i bezpiecznie będziesz mógł przewinąć swoją pociechę. Przewijak znajduje się w toalecie dla osób niepełnosprawnych.

Toaleta dla osób niepełnosprawnych

Toaleta dla osób niepełnosprawnych

Centrum Nowa Górna posiada toaletę przystosowaną do potrzeb osób niepełnosprawnych, która znajduje się w korytarzu z toaletami.

Maszyna do czyszczenia butów

Maszyna do czyszczenia butów

Ważne spotkanie, a buty brudne? Mamy rozwiązanie! Nasza maszyna czyszcząca do butów spełnia swoje zadanie w 100%. Znajdziecie ją w korytarzu prowadzącym do toalet.

Stojaki rowerowe

Stojaki rowerowe

Bądź eko friendly, przyjedź do Nowej Górnej na rowerze! Przed każdym wejściem do Centrum czekają na Was specjalne stojaki, do których bezpiecznie przypniecie swój rower na czas zakupów.

Stacja naprawy rowerów

Stacja naprawy rowerów

Nagła usterka? Wypadająca śrubka? Nasza całodobowa stacja naprawy rowerów przychodzi z pomocą! Znajduje się przy wejściu do Centrum od strony ulicy Rzgowskiej.

Paczkomat

Paczkomat

Chcesz nadać lub odebrać paczkę? Przed Centrum Nowa Górna znajdziesz Paczkomat InPost o numerze LOD22N, który działa 24h/7. To oznacza, że możesz z niego skorzystać podczas wieczornego spaceru z psem, czy tuż o świcie, robiąc zakupy w naszym centrum. Odbieraj wygodnie tak, jak Ci pasuje!