Centerko - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Centerko

2 grudnia 2019

Nowa Górna wspiera XII Galę Wolontariatu w Łodzi

2 grudnia w łódzkim Teatrze DOM odbędzie się XII edycja Gali Wolontariatu, podczas której zostaną nagrodzeni najbardziej aktywni wolontariusze z regionu! Nasze centrum zostało partnerem społecznym wydarzenia.

Wolontariat to szlachetna idea, którą centrum Nowa Górna wspiera i z wielką przyjemnością popularyzuje wśród mieszkańców. Już 2 grudnia, podczas XII edycji Gali Wolontariatu będziemy wspólnie świętować obchody Międzynarodowego Dnia Wolontariusza.

Gala Wolontariatu to cykliczne wydarzenie organizowane przez zespół Regionalnego Centrum Wolontariatu „Centerko” z Łodzi, które w czerwcu odwiedziło nasze centrum w ramach projektu „Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych” oraz prowadziło akcję zachęcającą do wolontariatu.

Celem Gali jest podsumowanie działań wolontarystycznych oraz nagrodzenie najbardziej aktywnych społeczników z województwa.

Cieszymy się, że w tym roku i my będziemy mogli stać się częścią tego ważnego przedsięwzięcia.  W tym celu centrum handlowe Nowa Górna przygotowało dla laureatów gali zestawy upominków, by docenić ich wkład i zaangażowanie w działania społeczne oraz krzewienie idei pomagania. Wśród nagród znalazły się m.in. gadżety i sprzęt elektryczny z Rebel Electro, kosmetyki Yves Rocher oraz vouchery na sushi do Wasabi Sushi To Go w centrum Nowa Górna.

Więcej o wydarzeniu: https://www.centerko.org/2019/gala-wolontariatu-2019/

Zachęcamy do wspierania wolontariatu!