Centrum blisko klienta - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Centrum blisko klienta

Sierpień / wrzesień 2022

Nowa Górna to centrum codziennych i rodzinnych zakupów, doskonale skomunikowane, zawsze blisko swojej lokalnej społeczności i jej potrzeb.

Rozwój formatu convenience

Chociaż centrum handlowe Nowa Górna obecne jest na rynku już 25 lat, stale się zmienia, dopasowując do współczesnego konsumenta, ale także dynamicznie rozwijającego się formatu convenience. Ostatnie lata przynoszą obiektowi nie tylko nowe otwarcia, ale także metamorfozę m.in. alei handlowych i lokali. Teraz kolejne zmiany zachodzą w centrum, sprawiając, że staje się ono jeszcze bardziej komfortowe dla kupujących.  W Nowej Górnej już powstała nowoczesna i wygodna strefa chillout’u ze stolikami i designerskimi fotelami. Stworzono także kącik dla dzieci z zabawkami sensorycznymi, które umilają czas. Jednocześnie trwają zaawansowane prace nad remodelingiem elewacji, a także remontem toalet. 2022 rok upływa w Nowej Górnej pod znakiem dużych zmian!

Wspieramy to, co lokalne

To co jednak niezmienne w Nowej Górnej to zaangażowanie w sprawy lokalne. Położenie w centrum życia społeczności to swoiste zobowiązanie, dlatego Nowa Górna stale rozwija relacje z miejscowymi instytucjami i organizacjami, a także miastem, aktywnie wspierając m.in. kampanie dedykowane rodzicielstwu zastępczemu, ekologii, profilaktyce raka piersi czy pomocy zwierzętom z łódzkich schronisk. Wszystko w ramach autorskiego „Punktu Lokalnych Inicjatyw Społecznych”, który gości regularnie w Nowej Górnej przedstawicieli miejscowych organizacji pożytku publicznego. Dzięki projektowi o ważnych dla mieszkańców inicjatywach dowiedziały się już dziesiątki tysięcy osób.

Wygoda zakupów, wygoda dojazdu

Nowa Górna to bez wątpienia idealna destynacja na codzienne i rodzinne zakupy. Ich komfort zapewnia dogodna lokalizacja, czytelny layout centrum handlowego, a także kompaktowy charakter oferty, w której to, co niezbędne klient znajduje pod jednym dachem. Na zakupy można tu wybrać się komunikacją miejską, pieszo, a także rowerem. Z myślą o fanach jednośladów przygotowano stojaki i stację naprawy rowerów. Dla zmotoryzowanych przewidziano natomiast blisko 900 miejsc parkingowych. Miejsce przyjazne jest całym rodzinom, o czym świadczą liczne udogodnienia dla najmłodszych.

 Oferta na miarę potrzeb

Oferta Nowej Górnej jest modelową ofertą convenience, którą regularnie uzupełniają nowe marki. Dziś klienci mogą tutaj znaleźć 30 sklepów, punktów usługowych, a także lokali gastronomicznych.  W centrum można zrobić wszystkie niezbędne zakupy spożywcze, a także skorzystać z szerokiej oferty punktów usługowych i sklepów, w tym z ofertą modową. Wśród najemców można tutaj znaleźć m.in. Carrefour, Rossmann, Pepco, CCC, Vision Express oraz W. Kruk.

Chcesz być częścią naszego sukcesu?
Zachęcamy do współpracy i kontaktu!

Karolina Nitowska
Leasing Director
tel: 882 014 547
karolina.nitowska@newbridge.com.pl