Centrum wygodnych i codziennych zakupów - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Centrum wygodnych i codziennych zakupów

luty 2023

Nowa Górna to nowoczesne centrum convenience, które w ostatnich miesiącach przeszło wiele spektakularnych zmian, dopasowując się jeszcze bardziej do potrzeb zakupowych lokalnej społeczności.

Centra convenience są na fali. To obecnie jeden z najdynamiczniej rozwijających się segmentów rynku. W całej Polsce rosną nowe tego typu obiekty, a centra istniejące od lat przechodzą zmiany, podążając za trendami konsumenckimi. Nowa Górna w Łodzi jest tego najlepszym przykładem.

Nowa elewacja, nowe przestrzenie

Tylko w 2022 roku zrealizowano w obiekcie cały szereg inwestycji, mających na celu podniesienie komfortu robienia zakupów. Obiekt zyskał m.in. wygodną strefę wypoczynkową ze stolikami i fotelami, a także ciekawie zaaranżowany kącik zabaw dla dzieci z zabawkami sensorycznymi. Ogromne zmiany zaszły także na elewacji, która dziś za sprawą grafitowych i drewnopodobnych akcentów prezentuje się niezwykle elegancko. Remodelingu doczekały się także dwa wejścia główne do obiektu, a także toalety, w których powstał specjalny pokój dla opiekuna z dzieckiem. Obiekt postawił także na ekologię, czego najlepszym przykładem jest uzyskanie wyniku „excellent” w certyfikacji BREEAM-In-Use.

Wiele marek pod jednym dachem

Siłą obiektu, dzięki której jest on jedną z najpopularniejszych codziennych destynacji zakupowych
w Łodzi, jest jego oferta convenience. Kupujący mogą tutaj znaleźć aż 30 sklepów, punktów usługowych oraz lokali gastronomicznych, które umożliwiają zrobienie szybkich, komfortowych i kompaktowych zakupów dla całej rodziny. Oprócz dużego operatora spożywczego – Carrefour, klienci mogą tutaj także odwiedzić liczne punkty usługowe oraz sklepy popularnych marek EDLP (everyday-low-prices) czy jubilerskich. Tenant-mix wypełniają tak znane marki jak chociażby: Rossmann, Pepco, CCC, Vision Express czy W.Kruk.

 Zawsze blisko lokalnej społeczności

Ale Nowa Górna kusi dziś nie tylko nowym wizerunkiem czy ofertą. Obiekt od lat jest centrum życia lokalnej społeczności, działając na rzecz swojego sąsiedztwa i otoczenia. Pomaga w tym chociażby niezwykle aktywny Punkt Inicjatyw Lokalnych i Społecznych, regularnie goszczący organizacje i fundacje, realizujące kampanie informacyjne na rzecz m.in. ochrony przyrody i praw zwierząt czy profilaktyki raka piersi. Dzięki temu mieszkańcy Łodzi mają możliwość poznania ważnych dla swojej społeczności projektów i przedsięwzięć. Obiekt wspiera także edukację ekologiczną łodzian, w czym z kolei pomaga autorska kampania „Eco Smart”, realizowana kolejny rok z rzędu.

Centrum wygody zakupowej

To co cechuje Nowa Górną to wygoda robienia zakupów i to w wielu wymiarach. Centrum jest niezwykle dogodnie położone, co umożliwia do niego prosty dojazd z różnych zakątków Łodzi. Obiekt na lokalnym rynku wyróżnia także czytelny layout oraz kompaktowa oferta, dająca możliwość zrobienia różnych zakupów oraz załatwienia wielu spraw pod jednym dachem. Klienci mogą tutaj bez problemu dojechać komunikacją miejską, dojść pieszo lub dojechać rowerem. Dla zmotoryzowanych przygotowano natomiast aż 900 bezpłatnych miejsc postojowych. Centrum, z uwagi na swój rodzinny charakter, posiada także liczne udogodnienia dla najmłodszych.

Chcesz być częścią naszego sukcesu? Zachęcamy do współpracy i kontaktu!

Karolina Nitowska
Leasing Director
tel: 882 014 547
karolina.nitowska@greenman.pl