CH GULIWER partnerem III Charytatywnego Biegu ICZMP RUN - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

CH GULIWER partnerem III Charytatywnego Biegu ICZMP RUN

Kilkuset biegaczy z całej Polski, 5-kilometrowy dystans i szczytny cel – tak zapowiada się trzecia edycja charytatywnego biegu Instytutu ‚Centrum Zdrowia Matki Polki’ w Łodzi. Bieg wokół Instytutu to tradycja, w tym roku i my stajemy się jego częścią. Z radością informujemy, że Centrum Handlowe GULIWER zostało sponsorem charytatywnego wydarzenia, które odbędzie się 30 marca.

Bieg ‚ICZMP RUN’ to impreza organizowana w celu promocji zdrowego stylu życia oraz wsparcia pacjentów z ‚Centrum Zdrowia Matki Polki’. Zadaniem uczestników sportowego wydarzenia jest pokonanie 5 kilometrowej trasy wiodącej przez teren szpitala i przyległych do niego ulic. Głównemu biegowi towarzyszą również sportowe zawody dla najmłodszych. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na wsparcie podopiecznych Instytutu. Zebrane pieniądze pozwolą m.in. na zakup sprzętu ratującego zdrowie i życie pacjentów.

Chcąc wspierać lokalną społeczność oraz promować wartościowe idee dołączamy do drużyny organizującej sportową imprezę. Aktywnie uczestniczymy w przygotowaniach, razem z naszymi najemcami przygotowaliśmy nagrody dla 12 osób, które najszybciej pokonają wyznaczoną trasę.

Nagrody przyznawane są nietypowo, ponieważ są 4 podia, a na każdym 3 miejsca. Organizatorzy wyszczególnili: 3 miejsca 1-3 dla kobiet, 3 miejsca 1-3 dla mężczyzn, a także po 3 miejsca dla kobiet i mężczyzn z niepełnosprawnościami. Łącznie jest to aż 12 miejsc na podium!

Nagrody zostały ufundowane przez: Yves Rocher, Paryżanka Butique, NEW YORK HOT DOG, stoisko z odżywkami Suplement oraz Przysmaki Regionu. Do zwycięzców trafią m.in. bony upominkowe, zestawy kosmetyków i suplementów oraz sportowe gadżety i akcesoria. Oprócz nagród dla 12 laureatów, przygotowaliśmy również niespodzianki dla najmłodszych uczestników. Dzieci biorące udział w wydarzeniu otrzymają zdrowe pakiety od hipermarketu Careffour – soczek, jogurt i batonik. Ponadto, na wszystkich uczestników zmagań czekać będą owocowe przekąski sfinansowane przez Careffour.

30 marca br. spotkajmy się na starcie charytatywnego biegu (Łódź, al. Matek Polskich) i razem wspierajmy działalność Instytutu. Zachęcamy do udziału!