Spotkanie z Centerko - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Spotkanie z Centerko

22 czerwca 2019

Trudno wyobrazić sobie świat bez wolontariatu czy wolontariuszy, którzy bezinteresownie niosą pomoc innym. Jeśli i Ty chcesz dołączyć do tego grona, angażować się w inicjatywy na rzecz swojego miasta oraz zdobyć nowe doświadczenia, to już 22 czerwca będzie ku temu okazja podczas akcji, którą w naszym centrum poprowadzi Regionalne Centrum Wolontariatu „Centerko” z Łodzi.

W ramach wydarzenia współorganizowanego z RCW „Centerko” będziemy zachęcać Łodzian do pomagania i wsparcia idei wolontariatu. W tym celu w najbliższą sobotę, w godzinach od 10 do 16, w naszym centrum działać będzie specjalny punkt informacyjny, w którym będzie można dowiedzieć się, jak zostać wolontariuszem i działać na rzecz potrzebujących.

Mieszkańcy zainteresowani tą formą aktywności będą mieli okazję zapoznać się z ofertami wolontariatu z regionu, uzyskać porady na temat pracy wolontarystycznej, dowiedzieć się o możliwościach rozwoju poprzez działania wolontarystyczne, rozeznać temat miejskich inicjatyw i inspirujących projektów.

Akcji towarzyszyć będzie zbiórka na rzecz stowarzyszenia, a także szereg atrakcji dla dzieci m.in. malowanie twarzy, zajęcia plastyczne oraz modelowanie z balonów. Z kolei na parkingu przed centrum odbędą się będą animacje taneczne, do których będzie można dołączyć.

Wydarzenie to już kolejna edycja projektu CH Guliwer – Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych, w ramach którego w naszym centrum prezentujemy łódzkie fundacje, organizacje i stowarzyszenia oraz wspieramy lokalnych społeczników.

Specjaliści Regionalnego Centrum Wolontariatu „Centerko” będą na Was czekać przy stoisku W. Kruk, strefa zabaw dla dzieci stanie natomiast obok sklepu Paryżanka. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zapraszamy!