CHOINKA PEŁNA ŻYCZEŃ - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

CHOINKA PEŁNA ŻYCZEŃ

Tu pomaganie nic nie kosztuje! Pomaga się przy okazji robienia własnych zakupów! Za każdy zrealizowany zakup CH Guliwer przekaże Fundacji „Dom w Łodzi” 1 zł!!!!

Każdy Klient robiący zakupy na terenie CH Guliwer może pomóc w rehabilitacji Dzieci! Jak to działa?

Wystarczy wpisać numer paragonu na przygotowanym bileciku i wrzucić go do urny. Pod koniec akcji wszystkie bileciki będą zliczone i za każdy Fundacja otrzyma 1 zł. Pieniądze zostaną przeznaczone na prezenty świąteczne oraz rehabilitację Podopiecznych mieszkających w Domu.

Akcja trwa w piątek i sobotę – 15 i 16 grudnia w godz. 9.00 – 21.00.

Przy okazji prowadzona będzie zbiórka mokrych chusteczek – jeśli ktoś zechce zostać fundacyjnym Mikołajem, będzie miał możliwość kupienia praktycznego prezentu 😉

Klienci będą mogli również stworzyć łańcuch dobrych życzeń – tradycyjny papierowy łańcuch, który ozdobi choinkę w fundacyjnym Domu. Na kolorowych paskach będzie można napisać ciepłe słowo i życzenia, które trafią do małych mieszkańców Domu Dziecka.

Organizator akcji: Fit & Jump Lady Łódź Widzew Lady Fit.

Partnerzy akcji: In Style, Wod-Gaz

 

Słowo o Fundacji „Dom w Łodzi”

Fundacja „Dom w Łodzi” jest organizacją pożytku publicznego. Od 10 lat prowadzi jedyny w Polsce Dom Dziecka dla Dzieci Chorych. W Domu jest miejsce dla dziewięciorga dzieci. Każde z nich cierpi na inne schorzenie i boryka się z inną niepełnosprawnością – wymaga więc specjalnych warunków. Każdy z maluchów potrzebuje specjalistycznego sprzętu medycznego, indywidualnego programu leczenia i codziennej rehabilitacji. Wszyscy starają się, by mimo choroby, dzieci miały jak najszczęśliwsze dzieciństwo. Nie jest to więc typowa placówka opiekuńczo – wychowawcza, tylko przytulny dom z ogrodem.