Co kupić na Dzień Babci i Dzień Dziadka? Nowa Górna inspiruje! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Co kupić na Dzień Babci i Dzień Dziadka? Nowa Górna inspiruje!

21 - 22 stycznia 2023
Dzień Babci i Dziadka

Nie masz jeszcze pomysłu na upominek? – przychodzimy z pomocą.

 

Dla Babci

 

Jeśli pomyślałeś o ciepłych kapciach, to utwierdzimy Cię w przekonaniu, że to dobry pomysł!  Inspiracji szukaj w CCC lub Pepco.

 

Z wyjątkową wizytą do dziadków warto wybrać się dzierżąc w dłoni bukiet pięknych kwiatów. Herbaciane róże, a może kompozycja kwiatów w stylowym flower boxie? Zaglądnij do kwiaciarni H. Skrzydlewska.

 

Kosz słodkości, w którym będzie i ciemna czekolada, i aromatyczna herbata, i coś słodkiego do kawy skompletujecie w markecie Carrefour.

 

Szukasz czegoś dla Babci, która jest z modą na bieżąco i ceni sobie dobry gust, koniecznie zaglądnij do Paryżanka Boutique. To moda wprost z paryskich ulic, na których rządzi kolor – dla Babć chcących się wyróżnić.

 

Dla Dziadka

 

Portfel dziadkowi pomoże uporządkować bilon, banknoty, karty płatnicze, ale i skryć zdjęcia wnucząt, by co dzień na nie spoglądać. Eleganckie i praktyczne modele znajdziesz w CCC i na wyspie z portfelami.

 

Dla kochanego Dziadka możesz skompletować zestaw bioproduktów z marketu Carrefour, które pomogą mu zadbać o wagę, ale i zdrowie. Konfitury, soki, chrupkie pieczywo, owocowe musy; nie zabraknie też czegoś na słodko.

 

Dziadkowi możesz sprawić też w podarku wodę toaletową z nutami bergamotki, drzewa cedrowego i bobu tonka. To klasyczny, orientalno-drzewny, męski zapach, który z pewnością przypadnie mu do gustu! Tego i innych kosmetyków z naturalnych składników szukaj w Yves Rocher lub Rossmann.

 

Potrzebujesz więcej pomysłów? Zajrzyj do Nowej Górnej!