Czas na Jesienne kolekcje w Nowej Górnej - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Czas na Jesienne kolekcje w Nowej Górnej

WRZESIEŃ - PAŹDZIERNIK

 Jesienne kolekcje pojawiają się w Nowej Górnej Co przynoszą ciekawego?

 

Niespodziewanie, bo z naturalnej palety barw wyłamuje się moda na neonowy róż, ale i total look w kolorze białym. Ten pierwszy niewątpliwie jest niezwykle energetyczny, a biały z kolei to esencja elegancji. Wraca również moda na geometryczne wzory, które odzwierciedlają szyk i klasę. Je znajdziemy m.in. w sklepie Paryżanka. Po drugiej stronie znajdziecie również niepokonany dżins – trwały i wygodny, który świetnie sprawdzi się przy zmaganiach z jesienną aurą.

 

Szukacie inspiracji?

Jesienne kolekcje to też czas na nowe buty. O nich można by pisać w nieskończoność. Przebojem każdej jesieni jest zamsz, więc jeśli w nowej kolekcji zauważysz botki z tego materiału w dodatku w dobrej cenie (na przywitanie sezonu często są spore zniżki), to bierz je bez wahania. Takie buty posłużą przez lata i (nomen-omen) nigdy nie wyjdą z mody. Nasz modowy kompas wskazuje na CCC. 

Po drodze wpadł Ci pomysł na wprowadzenie klimatycznego nastroju w domu? I z tym sobie poradzimy. Pepco  to wyrazisty styl, dlatego znajdziesz tam nie tylko minimalistyczne dekoracje, które odnoszą się do jesieni, ale i wyrazistość i żywy kolor. Nie możesz ominąć tego sklepu !

Zbliżająca się jesień to również czas na zmiany w kuchni, czyli na stołach goszczą dynie, cukinie, grzyby i jabłka. Pomysły, co z nich smakowitego przyrządzić, znajdziecie w Carrefour.

 

Zapraszamy do odkrywania jesiennych kolekcji w Nowej Górnej!