Gorące zimowe wyprzedaże - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Gorące zimowe wyprzedaże

Jesień - zima 2020 / 2021

3… 2… 1…. start! Zimowe wyprzedaże pora zacząć! Wraz z coraz większym mrozem, u nas ceny topnieją i to nawet o 70%. Ot taka zima! W sklepach Nowej Górnej znajdziecie już mega obniżki.

Co warto kupować? To idealny moment aby kupić przejściową kurtkę i ciepły sweter, rzeczy które przydadzą się zimą, ale i wiosną. Na zakupowej liście powinny znaleźć się także buty, czapki, szaliki, a także wszystko co uniwersalne, co wykorzystamy także w innych sezonach. Warto postawić też na rzeczy klasyczne, ponadczasowe.

Ponadto, gdy za oknem spada temperatura, dobrze jest przygotować swoją cerę i włosy na chłodniejsze dni. Na wyprzedażach szukajmy więc kremów z naturalnymi, tłustymi składnikami, które idealnie zabezpieczą skórę przed igiełkami mrozu, ale też wszędobylskim smogiem. Włosy potrzebują wsparcia, by były lśniące i dobrze się układały, a gdzie szukamy inspiracji? Oczywiście w naturze – kosmetyki z ziołowymi ekstraktami sprawdzą się idealnie. W okazyjnej cenie odnajdziecie też cudowne zapachy i modne okulary, by nie przegapić żadnej oferty.

Jeśli planowaliśmy wymianę telewizora, zestawu audio, albo zakup nowego laptopa, to lepsza okazja się nie nadarzy. To prawdziwa gratka dla domatorów. Obejrzysz ulubiony film na większym, wyraźniejszym i bardziej kolorowym ekranie, a przy tym zaoszczędzić konkretną kwotę, którą wydasz, na co tylko zechcesz. A skoro mowa już o domu, to nie zapomnijcie zajrzeć do sklepów z wyposażeniem wnętrz. Teraz jest idealny moment, aby coś odświeżyć w swoim otoczeniu, a przy okazji sporo zaoszczędzić!

Pssst. Na zakupach pamiętajcie o Dystansie, Dezynfekcji i Maseczkach.

 

Listę sklepów, które dołączyły do wydarzenia oraz promocji znajdziecie poniżej.