Gwiazdkowe inspiracje w Nowej Górnej ! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Gwiazdkowe inspiracje w Nowej Górnej !

Grudzień 2021

Co podarować bliskim na święta?

Przychodzimy Wam z pomocą! W Centrum Nowa Górna znajdziecie mnóstwo inspiracji na prezent dla Niej, dla Niego, dzieci, przyjaciół i dziadków!

Wśród corocznych hitów pod choinką są kosmetyki dostępne m.in. w Rossmannie czy Yves Rocher. Co powiecie na naturalne mydełko, treściwe masła do ciała, paletki do makijażu lub zestawy kosmetyków do domowego SPA?

Prezentowym strzałem w dziesiątkę będą ubrania oraz dodatki ze sklepu Paryżanka. Z kolei kolekcje zdobionej świątecznej biżuterii czekają w Jubistyl oraz u W.Kruk

Co ucieszy chłopaka, brata lub tatę? Oczywiście elektroniczny gadżet np. smartwatch, słuchawki douszne, klasyczny zegarek czy nowy telefon w Rebel Electro, Szewczyk Paryski czy Telakces.

Dzieciaki kochają pluszaki! Te i wiele innych zabawek, m.in. lalek czy klocków, ma w ofercie sklep Carrefour. Tam też znajdziecie uniwersalne propozycje upominków, którymi możecie obdarować przyjaciół lub dziadków, z kultowymi planszówkami i książkami na czele. Inspiracji na podarek dla szefów kuchni, ciepłolubnych domatorów oraz miłośników psów, mruczków czy papużek, szukajmy też w Pepco!

Sprawcie, żeby te święta były magiczne!