I Ty możesz zostać Św. Mikołajem! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

I Ty możesz zostać Św. Mikołajem!

5 grudnia 2020
10:00 - 17:00

Chcecie poczuć prawdziwą magię świąt? Pomoże w tym spotkanie ze Świętym Mikołajem i zbiórka darów dla podopiecznych Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej w Łodzi, które odbędą się 5 grudnia w Centrum Nowa Górna.

Sobota będzie bardzo pracowita dla Św. Mikołaja! Odwiedzi Nową Górną i przy asyście Śnieżynek obdaruje wszystkie maluchy słodkimi upominkami, a także zapozuje do zdjęć, które będzie można wykonać sobie bezpłatnie i zabrać do domu na pamiątkę. Nasz brodaty gość specjalny będzie czekał na dzieci w godzinach 10:00-17:00 na pasażu.

Dodatkowo, Św. Mikołaj będzie nadzorował organizowaną w Centrum Nowa Górna zbiórkę darów dla Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej. Jeśli chcecie zostać jego Pomocnikiem i sprawić radość innym, to podzielcie się tego dnia swoimi zakupami z najmłodszymi i ich dzielnymi mamami!

Obecnie pod opieką DSM znajduje się 37 dzieci (dziewczynek i chłopców) w wieku od 1 miesiąca do 12 lat, a także 25 samotnie wychowujących je mam, którym chcemy przygotować drobne prezenty, a tym samym sprawić, by tegoroczne święta były dla nich wyjątkowe.

Jakie drobiazgi warto zakupić, jeśli chcecie dołączyć do zbiórki? Dzieci ucieszą się ze słodyczy lub zabawek takich jak m.in. zestawy kreatywne, grzechotki, puzzle, gry planszowe, klocki, maskotki. Z kolei mamom pozwolą odprężyć się np. pachnące i relaksujące kosmetyki.

Wszystkie zgromadzone przy wsparciu naszych Klientów i Najemców mikołajkowe paczki dostarczymy do Domu Samotnej Matki im. Stanisławy Leszczyńskiej przy ul. Broniewskiego 1a w Łodzi. Partnerem naszej akcji jest Carrefour. Liczymy na Was!