Jesienne kolekcje w Nowej Górnej - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Jesienne kolekcje w Nowej Górnej

Jesień 2021

Ciepłe promienie słońca wciąż ogrzewają skórę, ale zimny wiatr daje się we znaki. To sygnał, że jesień tuż, tuż i czas pomyśleć o czymś cieplejszym, ale i o ochronie skóry. W Nowej Górnej witamy nowe kolekcje!

Jesień może przywitać nas deszczem, albo wyjątkowo ciepłą pogodą. W obu przypadkach niezawodna okazuje się marka CCC. Znajdziemy tam trzewiki, ale nie takie z babcinej szafy, a wyjątkowo modne, z wysoką cholewką i ozdobnym łańcuszkiem. Jeśli szukacie czegoś lżejszego, to w sam raz będą camelowe botki. To fason totalnie ponadczasowy. Coś jeszcze luźniejszego? Marka Sprandi wróciła na salony! Jeśli z sentymentem wspominasz lata 90’ to i tu znajdziesz mnóstwo nawiązań do mody vintage. Stworzenie własnego unikalnego stylu nie będzie problemem, a przygodą.

Jako, że styl kryje się w dodatkach, koniecznie musicie odwiedzić Vision Express, by na Waszym nosie pojawiły się designerskie oprawki, które wszyscy podziwiamy na światowych wybiegach mody. Są modele typu kocie oczy, ale też kujonki lub niezwykle lekkie, z bezbarwnego tworzywa „crystal”. Pokaż swój charakter!

Twoja skóra jest zmęczona suchym powietrzem i upalnym latem? Eliksiru szukaj w Yves Rocher – dosłownie! Znajdziesz tam serię kosmetyków Elixir Botanique o działaniu rewitalizującym, naprawczym i dotleniającym skórę. Tego właśnie jej teraz trzeba. Będziecie tęsknić za wakacjami? Mamy coś, by zatrzymać klimat lata na dłużej. Marka przygotowała specjalną edycję wody perfumowanej Comme un Evidence. Niezwykle czarująca kompozycja nut kwiatowo-ziołowych z szyprowymi akordami. Nas nie trzeba przekonywać!

Jeśli po lecie nabraliście motywacji do zmiany diety na zdrowszą i lżejszą, to się świetnie składa. W markecie Carrefour znajdziecie ogromny wybór produktów BIO pochodzących ze zrównoważonych upraw, ale też super-świeże warzywa oznaczone znakiem „Targ Świeżości”. Co dziś upichcicie? Na pewno będzie smaczne!

Odkrywajcie nowe kolekcje w Nowej Górnej, przed Wami jeszcze wiele niespodzianek!