Jesienne upominkobranie w Nowej Górnej - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Jesienne upominkobranie w Nowej Górnej

11:00-17:00

Lubicie nasze sklepy i często do nich zaglądacie? Teraz będziecie mieć dodatkowy powód, aby nas odwiedzić. Mamy dla Was super niespodzianki!

 

Już w dniach od 14 do 19 listopada robiąc zakupy w Nowej Górnej, będziecie mogli wrócić do domu z wyjątkowymi upominkami dla całej rodziny?

 

Za każde wydane w naszych sklepach 100 złotych, z czego 30 złotych musi być wydane w sklepach innych niż Carrefour, możecie odebrać ciekawy prezent.

 

Codziennie mamy do rozdania aż 60 upominków, w tym: 

 

– świeczki z kolekcji Pepco

– kosmetyki Yves Rocher

– vouchery do Fryzjer Frątczak

– vouchery do sklepu dla zwierząt Zwierzogród

 

Pamiętajcie tylko o tym, aby zachować paragony, będą one Wam potrzebne przy odbiorze upominków. Te zgarnąć będziecie mogli na specjalnym stoisku akcji, które działać będzie w godzinach od 11 do 17.

 

To jednak nie koniec atrakcji.

 

Odwiedzając Nową Górną w dniach od 14 do 19 listopada będziecie mogli także zasięgnąć bezpłatnych porad kosmetycznych i fryzjerskich. Przygotują je dla Was przedstawiciele Fryzjer Frątczak oraz Yves Rocher. Dodatkowo w tych dniach będziecie mieli możliwość zapisania się do klubu Yves Rocher.

 

Będzie także okazja do zrobienia sobie zdjęcia w niezwykłej aranżacji. W strefie porad pojawi się kolorowy insta-point, który zabierze Was… w chmury!

 

Tradycyjnie też nie zabraknie okazji do tego, aby podzielić się dobrem. Każdy będzie mógł wesprzeć zbiórkę produktów dla zwierząt, która organizuje Fundacja Niechciane i Zapomniane. Pomagając, otrzymacie od nas drobny upominek! Ponadto, jeśli macie psotnego psiaka, musicie do nas wpaść. Czekać na Was będą bezpłatne porady behawiorysty w dniach od 18-19 listopada.

 

Regulamin akcji znajduję się Tutaj