Mamy wielkie serce! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Mamy wielkie serce!

13 - 14 grudnia 2019

Już 13 i 14 grudnia w ramach projektu „Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych” nasze centrum odwiedzi łódzka Fundacja „Mamy Serce”. Dołączając do zbiórki pieniędzy oraz odwiedzając kiermasz fundacji możecie pomóc małym pacjentom z wadami serca leczonym w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi!

Fundacja „Mamy Serce” działająca przy Klinice Kardiologii i Kardiochirurgii ICZMP w Łodzi odwiedzi nasze centrum w piątek i sobotę oraz poprowadzi punkt informacyjny, w którym mieszkańcy będą mogli dowiedzieć się, jak wesprzeć małych pacjentów kliniki po operacjach kardiochirurgicznych.

W tym celu zorganizowana będzie zbiórka publiczna pod nazwą „Mamy serce dla małych serduszek” oraz kiermasz świąteczny, na którym zakupić będzie można m.in. fundacyjne kalendarzyki, kartki świąteczne i obrazki.

Pieniądze zebrane podczas akcji zostaną przekazane na zakup sprzętu medycznego i rehabilitację małych pacjentów z wadami serca leczonych w ICZMP. Każdą osobę, która chciałaby dorzucić swoją cegiełkę pomocy zapraszamy do odwiedzenia stoiska PLIS, gdzie czekać będą wolontariusze w piątek w godz. 15-20 oraz w sobotę w godz. 10-18.

Dodatkowo, w ramach wydarzenia fundacja zorganizuje animacje plastyczne dla dzieci. Najmłodsi będą ozdabiać serduszka oraz przygotowywać kartki świąteczne dla najbliższych.

Punkt PLIS, przy którym stacjonować będzie Fundacja „Mamy Serce” zlokalizowany jest obok stoiska W. Kruk. Zachęcamy do pomocy!