Nakarm Mruczka - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Nakarm Mruczka

25 - 26 stycznia 2020

Razem z Fundacją „Kocia Mama” pomagamy bezdomnym kotom! Dołącz do nas!

Już 25 i 26 stycznia nasze centrum ponownie odwiedzi Fundacja Izy Milińskiej „Kocia Mama” z Łodzi. Co to oznacza? Kolejne wydarzenie, do którego dołączając, będziecie mogli pomóc naszym czworonożnym przyjaciołom i zadbać, aby zimą miały pełne brzuszki.

Podczas najbliższej akcji w Nowej Górnej zadbamy o zabezpieczenie kocich podopiecznych fundacji na zimę w jedzenie i wszelkie niezbędne akcesoria.  Pomóc może każdy z nas przekazując darowizny rzeczowe fundacji, m.in. suchą i mokrą karmę dla kociąt, jak i dorosłych kocurów, żwirek, podkłady higieniczne czy środki czystości. Dary możecie pozostawić w punkcie Fundacji obok stoiska W. Kruk.

Tam też prowadzona będzie zbiórka pieniędzy oraz kiermasz kocich gadżetów, z których zebrane środki zostaną przeznaczone na zapewnienie najpilniejszych potrzeb zwierząt, m.in. zakup leków.

Od wolontariuszy Fundacji „Kocia Mama” będzie można również dowiedzieć się, jak adoptować zwierzaka lub poznać inne formy pomocy, m.in. 1% podatku.

Nie zabraknie porad dla opiekunów oraz kocich animacji dla małych wielbicieli mruczków. W strefie zabaw dla dzieci obok sklepu Paryżanka fundacja przygotowała dla maluchów wiele atrakcji, m.in. zajęcia plastyczne, rebusy, konkursy czy malowanie buziek. Do udziału w akcji zapraszamy w sobotę i niedzielę w godz. 10-18.