Nowa Górna blisko Ciebie - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Nowa Górna blisko Ciebie

Znajdziesz tu wszystko
czego potrzebujesz!

Blisko Ciebie, pełne udogodnień, z najlepszą ofertą Carrefour, a przede wszystkim – w Twoim stylu! Nowa Górna to centrum handlowe skrojone na miarę, w którym znajdziesz wszystko to, czego potrzebujesz.

 

W centrum handlowym liczy się oferta, dlatego zakupy u nas zrobisz w sklepie odzieżowym, obuwniczym, ale też kupisz artykuły do dekoracji domu i elektronikę. Nie brakuje również marek kosmetycznych i placówek usługowych: banki, telefonia komórkowa, pralnia i fryzjer. Wszystko w jednym miejscu!

 

Na zakupach tracisz głowę? Spokojnie; przejrzysty układ szerokich alejek, wyraźne oznaczenia i spory bezpłatny parking dadzą Ci najlepszy komfort zakupów. Możesz przyjechać z pociechami, które spędzą czas na zabawie na przygotowanych specjalnie dla nich placach zabaw.

 

Codzienne zakupy, odkrywanie kuchni świata albo przygotowanie do sezonu: wakacje, szkolna wyprawka czy święta. Market Carrefour z najlepszą ofertą pomoże Ci w tym wszystkim. Szybko, sprawnie i tak, jak lubisz!

 

Nowea Górna to nie tylko zakupy, ale także rozrywka, bo regularnie organizujemy ciekawe wydarzenia i konkursy dla naszych klientów. Warto być blisko Nowej Górnej.

 

Koniecznie więc do nas zaglądaj i śledź nasze kanały społecznościowe, aby być na bieżąco.

➡️ Dołącz do nas na Facebooku.

➡️ Dołącz do nas na Instagramie