Nowa Górna wita! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Nowa Górna wita!

Czas na zmiany! Nasze centrum dotychczas znane Wam jako Centrum Handlowe Guliwer zmieniło nazwę na Nowa Górna. Nowa nazwa jeszcze lepiej akcentuje lokalność naszego obiektu i zapowiada szereg zmian, które tu nastąpiły, ale i te, które jeszcze przed nami.

Liczące 22 lata centrum handlowe już od ponad roku stopniowo wkracza w nowy etap rozwoju. W tym roku uruchomiliśmy projekt „Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych”, w ramach którego w naszym centrum cyklicznie prezentujemy łódzkie fundacje, organizacje i stowarzyszenia, prowadzimy akcje informacyjne, wspieramy lokalnych społeczników i organizujemy zbiórki dla potrzebujących.

Symbolem tych zmian jest nazwa – Nowa Górna, która niesie nową jakość.

Na początku października uruchomiliśmy również odświeżoną stronę internetową, gdzie możecie śledzić wydarzenia, nowe otwarcia i aktualne promocje w naszym centrum.

Z myślą o Waszym komforcie robienia zakupów w centrum planujemy również modernizację wnętrz, m.in. odświeżenie pasaży handlowych, stworzenie stref relaksu dla klientów, nową aranżację przestrzeni przy wejściu od strony ul. Św. Wojciecha, nowy plac zabaw dla dzieci i wymianę stoisk.

Odwiedzajcie naszą stronę www.nowa-gorna.pl oraz trzymajcie rękę na pulsie!