Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
08:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Rozkład Bezpłatnych Autobusów
Powrót

Nowa Górna wita!

Czas na zmiany! Nasze centrum dotychczas znane Wam jako Centrum Handlowe Guliwer zmieniło nazwę na Nowa Górna. Nowa nazwa jeszcze lepiej akcentuje lokalność naszego obiektu i zapowiada szereg zmian, które tu nastąpiły, ale i te, które jeszcze przed nami.

Liczące 22 lata centrum handlowe już od ponad roku stopniowo wkracza w nowy etap rozwoju. W tym roku uruchomiliśmy projekt „Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych”, w ramach którego w naszym centrum cyklicznie prezentujemy łódzkie fundacje, organizacje i stowarzyszenia, prowadzimy akcje informacyjne, wspieramy lokalnych społeczników i organizujemy zbiórki dla potrzebujących.

Symbolem tych zmian jest nazwa – Nowa Górna, która niesie nową jakość.

Na początku października uruchomiliśmy również odświeżoną stronę internetową, gdzie możecie śledzić wydarzenia, nowe otwarcia i aktualne promocje w naszym centrum.

Z myślą o Waszym komforcie robienia zakupów w centrum planujemy również modernizację wnętrz, m.in. odświeżenie pasaży handlowych, stworzenie stref relaksu dla klientów, nową aranżację przestrzeni przy wejściu od strony ul. Św. Wojciecha, nowy plac zabaw dla dzieci i wymianę stoisk.

Odwiedzajcie naszą stronę www.nowa-gorna.pl oraz trzymajcie rękę na pulsie!