Nowości w Nowej Górnej ! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Nowości w Nowej Górnej !

Nowa Górna to jedno z najbardziej rozpoznawalnych centrów handlowych w formacie convenience w Łodzi. Na powierzchni 18 tys. m kw. ulokowanych jest 30 najemców, wśród których znaleźć można doskonale znane marki.

30 września oferta centrum handlowego poszerzona zostanie o dynamicznie rozwijającą się na polskim rynku markę Pepco. Brand zajmie lokal mający ponad 580 m kw. Tym samym będzie drugim, po hipermarkecie Carrefour, największym najemcą Nowej Górnej.

14 września otwarte zostały: salon z odzieżą dla kobiet Paryżanka Boutique, który dwukrotnie zwiększył swoją dotychczasową powierzchnię,  pralnia EBS i Biuro Podróży Travel & You. Z kolei otwarcie sklepu Telakces, w ofercie którego klienci centrum handlowego znajdą akcesoria i usługi telekomunikacyjne Virgin Mobile zaplanowane jest na koniec września.

Przed Nową Górną także nowe, duże inwestycje realizowane z myślą o komforcie klienta, w tym m.in. remont toalet, a także stworzenie pokoju dla opiekuna z dzieckiem, placu zabaw i strefy wypoczynku, w której między zakupami będą mogli relaksować się klienci. Nowe udogodnienia to element szerszej strategii rozwoju obiektu.

Dla Nowej Górnej to kolejny etap prac modernizacyjnych. Obiekt ma za sobą już skutecznie i z sukcesem przeprowadzony rebranding, poszerzenie oferty, a także wdrożenie nowej strategii marketingowej, której elementem jest m.in. Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych, wspierający miejscowe organizacje. Efektem tego jest nowa jakość formatu convenience na polskim rynku.

Dzięki zachodzącym zmianom obiekt stale także umacnia swoją lokalną i regionalną pozycję. W strefie zasięgu Nowej Górnej znajduje się już blisko milion potencjalnych klientów. Potencjał leasingowy zwiększa także lokalizacja. W otoczeniu obiektu znaleźć można duże, łódzkie osiedla mieszkalne, w tym także powstające Apartamenty Kolumny.

Obiekt cechuje się także dużą lojalnością kupujących. Głównymi najemcami obiektu są dziś: Carrefour, CCC, Rossmann, Rebel Electro, W. Kruk.

Zapraszamy do kontaktu:

Karolina Nitowska
Leasing Manager
tel: 882 014547
karolina.nitowska@newbridge.com.pl