Obdaruj Babcię i Dziadka! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Obdaruj Babcię i Dziadka!

21 - 22 stycznia 2021

Pamiętacie, że 21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka? Trafiony upominek wyrazi więcej niż tysiąc słów, ale jak go wybrać? Nowa Górna przybywa niezdecydowanym na ratunek!

Szczęśliwi podobno czasu nie liczą, ale elegancki, działający bez zarzutu zegarek uszczęśliwi każdego! Przekonajcie się sami wybierając coś z szerokiej oferty Zegarmistrza w naszym centrum.

A może szukacie funkcjonalnych gadżetów dla ukochanego Dziadka, który żyje w biegu? W punkcie Szewczyk Paryski macie do wyboru m.in. portfele, breloki na klucze lub etui. Bez tego ani rusz!

Inspiracji dla ciekawych świata i spragnionych nowości czytelniczych nie zabraknie w saloniku prasowym In Medio, a relaksujących zestawów kosmetyków do domowego SPA, świec i klasycznych perfum dla Babci w drogerii Rossmann oraz Yves Rocher. Sprawdzą się także akcesoria optyczne marki Vision Express, polecamy łańcuszki oraz etui na okulary.

Uniwersalne prezenty, które sprawią radość Babci i Dziadkowi w każdym wieku, znajdziecie również w Carrefour. Słodkości, praktyczne drobiazgi np. ciepłe szale, bukiety kwiatów lub ramki na rodzinne zdjęcia, możecie zamówić wcześniej online, a odebrać w sklepie stacjonarnym dzięki usłudze Click & Collect. Po więcej zapraszamy do Nowej Górnej!