Odkrywaj Nową Górną - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Odkrywaj Nową Górną

Nowa Górna inspiruje!

Nowa Górna to idealne miejsce na codzienne zakupy dla całej rodziny! Blisko, wygodnie i zawsze w sercu swojej lokalnej społeczności.

Zmieniamy się!

Nowa Górna, pierwsze centrum handlowe w Łodzi, to miejsce z bogatą historią i dużym potencjałem. W wyniku licznych modernizacji witamy Klientów w odświeżonych wnętrzach i po rebrandingu. Rok 2019 to nowy rozdział w historii Nowej Górnej – zyskujemy nową nazwę, logo, a także nowoczesny serwis internetowy, który ułatwia poruszanie się po naszej ofercie. Prężnie działamy również na Facebooku oraz Instagramie, informując Klientów o nowościach w centrum i promocjach. Obiekt konsekwentnie się rozwija, a wzrost popularności formatu convenience powoduje, że skupia na sobie uwagę nie tylko Klientów, ale także Najemców oraz Deweloperów.

Inspirujemy lokalnie

Centrum Nowa Górna nie tylko się zmienia, ale także inspiruje do zmian swoje sąsiedztwo. Nie zapominamy o naszym lokalnym rodowodzie, dbamy o relacje z lokalną społecznością, promujemy wartościowe inicjatywy oraz zachęcamy łodzian do niesienia pomocy innym np. poprzez wolontariat czy udział w zbiórkach charytatywnych. W ramach autorskiego projektu edukacyjnego „Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych” regularnie zapraszamy do współpracy miejscowe organizacje pożytku publicznego, fundacje, stowarzyszenia, domy dziecka czy schroniska z terenu Łodzi oraz okolic, wspieramy również działania miejskich instytucji.

Blisko i wygodnie

Dogodna lokalizacja i kompaktowy format czynią z Nowej Górnej idealną destynację na codzienne, komfortowe zakupy dla całej rodziny. Można się tu wybrać pieszo lub rowerem – pod obiektem znajdują się stojaki i stacja naprawy rowerów. Dzięki sprawnej współpracy z Najemcami oraz licznym udogodnieniom dla rodzin z dziećmi, nasi Klienci mogą się czuć pewnie na każdym kroku.

Oferta na miarę potrzeb

W ofercie Nowej Górnej znajduje się 30 sklepów i punktów usługowych, w których załatwić można wszystko, co niezbędne. Tutaj pod jednym dachem można zaopatrzyć swoją spiżarkę w produkty spożywcze, skorzystać z oferty punktów usługowych i wyskoczyć na modowe zakupy.

Wśród najważniejszych marek znaleźć tu można m.in. Carrefour, Rossmann, CCC, Vision Express, Rebel Electro oraz W. Kruk.

Chcesz być częścią naszego sukcesu?
Zachęcamy do współpracy i kontaktu!

Joanna Bieniek
Leasing Manager
tel: 882 350 963
joanna.bieniek@newbridge.com.pl

Agata Kulpan
Junior Leasing Manager
tel: 734 217 944
agata.kulpan@newbridge.com.pl