Otwarcie Rebel Electro - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Otwarcie Rebel Electro

Jeszcze więcej elektroniki w CH Guliwer! Obecny w naszym centrum LPelektronik przeszedł metamorfozę – w efekcie od połowy maja funkcjonuje jako Rebel Electro. W sklepie nasi klienci znajdą szeroki wybór sprzętu elektronicznego RTV i AGD.

W asortymencie salonu znajdziemy m.in. bogatą ofertę profesjonalnego sprzętu nagłaśniającego do domu czy samochodu oraz produkty marki Kruger&Matz, w tym urządzenia mobilne m.in. smartfony, tablety, akcesoria, a także gadżety takie jak np. drony. Klienci będą mogli również zakupić tutaj urządzenia AGD m.in. blendery, miksery, ekspresy do kawy, grille gazowe, a także niestandardowe produkty elektroniczne jak mierniki czy lutownice. Ofertę salonu uzupełniają produkty elektroniczne i elektryczne pierwszej potrzeby, m.in. baterie czy żarówki.

Marka Rebel Electro to nie tylko produkty wysokiej jakości i zróżnicowany asortyment, ale również wysoki standard obsługi. Dlatego w salonie czekać na Was będą odpowiednio przeszkoleni i posiadający szeroką wiedzę na temat elektroniki doradcy klienta.

Sklep Rebel Electro rozszerzy ofertę elektroniki i multimediów, dostępną w CH Guliwer. Produkty z tego segmentu znajdziecie w 8 innych sklepach i punktach w naszym centrum. Zapraszamy!