Zostań Piratem z Karaibów! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Zostań Piratem z Karaibów!

1 czerwca 2019

Już 1 czerwca, z okazji Dnia Dziecka najmłodszych zabierzemy na wyspę piratów, którą opanują nieustraszeni władcy mórz i okrętów. Podczas wydarzenia „Piknik Pod Dobrą Banderą”, które odbędzie się pod Centrum Handlowym Guliwer, najmłodsi wezmą udział w morskiej przygodzie, nauczą się żeglarskich umiejętności, a nawet zamienią w prawdziwego pirata!

Podczas pikniku w godz. 11.00-17.00 na dzieci będzie czekać szereg atrakcji, dobra zabawa oraz sceneria rodem z filmu „Piraci z Karaibów”. Pod przywództwem samego Kapitana Hooka najmłodsi będą mogli spróbować swoich sił w grach planszowych oraz zabawach zręcznościowych godnych prawdziwych żeglarzy m.in. toczeniu pirackich beczek, przeciąganiu liny, skokach w worku czy zagrać w darta w pirackiej tawernie.

Na specjalnych warsztatach będzie okazja rozwinąć swoje umiejętności manualne m.in. zbudować latawiec, który będzie można zabrać do domu, a także przemierzyć morze wielkich… baniek mydlanych.

Maluchów zaprosimy na Wyspę Małych Piratów, gdzie stworzą m.in. pirackie herby czy popływają w delfinie – basenie wypełnionym kolorowymi kulkami. Dla najmłodszych fanów Jacka Sparrowa czekać będzie malowanie buziek i charakteryzacja, dzięki której przeistoczą się w groźnego pirata!

Nie zabraknie także konkursów z nagrodami dla śmiałków oraz nielimitowanych słodkości dla wszystkich dzieci m.in. pysznych lodów, waty cukrowej i popcornu.

Do pirackiego świata zapraszamy na parking CH Guliwer, naprzeciwko przystanku autobusowego Carrefour. Partnerami wydarzenia są: Carrefour, Rebel Electro, Wasabi Sushi To Go, Jubistyl, New York Hot Dog.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Start imprezy o godz. 11.00.