Poznajcie koci świat i pomóżcie zwierzakom Akcja z Fundacją Kocia Mama - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Poznajcie koci świat i pomóżcie zwierzakom Akcja z Fundacją Kocia Mama

Koty to fascynujące i tajemnicze zwierzęta, które podbijają serca nie tylko najmłodszych. W jaki sposób można pomóc tym najbardziej potrzebującym? Jak poznać nieodgadnioną kocią naturę? Tego wszystkiego i jeszcze więcej dowiecie się już 10 oraz 11 maja podczas wyjątkowej akcji, którą poprowadzi w naszym centrum Fundacja Izy Milińskiej „Kocia Mama” z Łodzi.

W ramach wydarzenia realizowanego wspólnie z fundacją będziemy ponownie namawiać mieszkańców do wspierania kotów wolno żyjących, nie posiadających opiekuna, porzuconych i pokrzywdzonych przez los. W tym celu na pasażu CH Guliwer stanie specjalny punkt informacyjny, gdzie wolontariusze będą wyjaśniać, na czym polega proces adopcji kotów, także tej wirtualnej, jak można wesprzeć działalność fundacji, a także zachęcać do pomocy wolontariackiej. Prowadzona będzie również zbiórka pieniędzy oraz darowizn np. karmy czy żwirku na rzecz podopiecznych fundacji.

To nie wszystko! Na wielbicieli kotów oraz na osoby zainteresowane wsparciem zwierząt czekać będzie mini kiermasz kocich gadżetów, a na właścicieli kotów (obecnych lub przyszłych) porady behawioralne pomagające oswoić kocią naturę, pogawędki o kotach oraz spotkania z karmicielami.

Nie zabraknie również atrakcji dla dzieci i młodzieży. Na najmłodszych czekać będą różnorodne animacje m.in. zabawy plastyczne, malowanie buziek w kocie pyszczki, a dla tych trochę starszych fundacja przygotowała kocie zgadywanki, rebusy oraz zagadki.

Wydarzenie będzie kolejną odsłoną cyklicznego projektu CH Guliwer – „Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych”, w ramach którego nasze centrum handlowe planuje regularnie zapraszać do współpracy najciekawsze organizacje, stowarzyszenia i fundacje z terenu Łodzi i okolic.

Punkt informacyjny Fundacji „Kocia Mama” znajdziecie przy stoisku W. Kruk, natomiast strefa zabaw dla dzieci stanie obok sklepu Paryżanka. Akcja potrwa w piątek w godz. 15-19 oraz w sobotę, w godz. 10-18. Pamiętajcie, że warto pomagać!