Prezentuj się na walentynki w Nowej Górnej - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Prezentuj się na walentynki w Nowej Górnej

Walentynki 2024

Każdy chce w nietuzinkowy sposób uczcić Święto Zakochanych. Podsuwamy kilka pomysłów na romantyczne upominki i nie tylko.

Królowa walentynek jest jedna – czerwona róża. Może być pojedyncza, z pięknym przybraniem, przyozdobiona „diamencikami” lub cały ich bukiet. W wśród kwiaciarnianych hitów znajdziemy też świetne Flower Boxy wypełnione krótko przyciętymi kwiatami. Inspiracji szukajcie w kwiaciarni H. Skrzydlewska.

 

Złota lub srebrna zawieszka to upominek, który obdarowana zawsze może mieć przy sobie. Nierzadko symbolizuje coś, co Was połączyło. Zaglądnijcie do salonu W.Kruk lub do Jubistyl po biżuteryjne podarki na wyjątkowe okazje.

 

Dodatki i akcesoria z paryskim szykiem – a to przecież miasto zakochanych – znajdziecie niezmiennie w Paryżanka Boutique.

 

Ty znasz swoją drugą połówkę najlepiej, dlatego jeśli szukasz prezentu dopasowanego do jej lub jego zainteresowań, zajrzyj do pepco. Przebieraj wśród zapachowych świec na romantyczny wieczór czy ramek na wspólne zdjęcia.

 

Zorganizuj romantyczną kolację. W markecie Carrefour znajdziesz wszystko, co będzie Ci potrzebne. Spaghetti z krewetkami, lekkie tartinki z łososiem, a może coś wege? Inspiracji nie zabraknie!

 

Jeśli nie wystarczy Ci czasu – weź coś na wynos! W Wasbi Sushi To Go znajdziesz zestawy sushi dla dwojga, albo ostatkową imprezę ze znajomymi. Azjatyckie smaki kuszą różnorodnością.

 

Pamiętajcie, że w Nowej Górnej działa placówka Poczty Polskiej. A prawdziwa walentynka trafia wprost do serca ukochanej / ukochanego!

 

Zapraszamy!