Punkt informacji o kocich adopcjach w CH Guliwer. Dołącz do akcji! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Punkt informacji o kocich adopcjach w CH Guliwer. Dołącz do akcji!

Lubicie pomagać lub rozważacie adopcję zwierzaka ze schroniska? Jest ku temu idealna okazja! Już 30-31 marca w naszym centrum pojawi się specjalny punkt informacyjny, który poprowadzą wolontariusze Fundacji „Przytul Kota” z Łodzi. W punkcie będzie można m.in. dowiedzieć się więcej na temat adopcji kotów, odbędzie się również zbiórka żywności oraz pieniędzy na podopiecznych fundacji.

Dachowce, rasowe, dorosłe kocury i małe kocięta – co je łączy? Wszystkie te koty mogą potrzebować naszej pomocy! Dlatego wspólnie z Fundacją Przytul Kota zachęcamy mieszkańców Łodzi do pomagania kotom wolno żyjącym, opuszczonym, chorym i potrzebującym naszego wsparcia.

W jaki sposób można wspomóc akcję? Wolontariusze fundacji w „Punkcie Informacji o Adopcjach”, który na dwa dni stanie w naszym centrum, będą wyjaśniać wszystkim zainteresowanym m.in. jak wygląda proces adopcji kotów, kto może przygarnąć kota z Mruczarni – przytuliska prowadzonego przez fundację oraz jakie warunki trzeba spełnić, aby móc podarować zwierzakowi dom.

Adopcja to jednak nie jedyna forma pomocy, jaką można wesprzeć koty nie posiadające opiekuna. Wolontariusze będą również prowadzić kwestę oraz udzielać informacji o przekazaniu 1% podatku, który można podarować na rzecz podopiecznych łódzkiej fundacji. Na miejscu prowadzona będzie również zbiórka darowizn dla potrzebujących kotów, np. kociej karmy, zabawek czy ciepłych koców.

Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklicznego projektu CH Guliwer – „Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych”. Będzie to pierwsza z inicjatyw, jaki nasze centrum handlowe planuje regularnie organizować we współpracy z organizacjami, stowarzyszeniami i fundacjami z terenu Łodzi i okolic.

Punkt fundacji znajdziecie przy stoisku W. Kruk i będzie on czynny w godzinach 10.00-18.00, w sobotę i niedzielę. Zachęcamy do wsparcia akcji!