Spotkanie z Mikołajem ! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Spotkanie z Mikołajem !

10:00 - 16:00
Zapraszamy !

Spotkaj się z Mikołajem i dołącz do zbiórki dla chorych dzieci

Mikołajki będą w tym roku wyjątkowo magiczne!

Już 4 grudnia najmłodszych czeka w Nowej Górnej spotkanie ze św. Mikołajem, który obdaruje ich słodyczami oraz zapozuje do bezpłatnego pamiątkowego zdjęcia.

Nie zapominamy także o najbardziej potrzebujących maluchach z sąsiedztwa. W sobotę ruszymy ze świątecznymi zbiórkami darów dla podopiecznych Domu Dziecka dla Dzieci Chorych Fundacji „Dom w Łodzi” oraz wychowanków Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi,  w których schronienie i specjalistyczną opiekę znalazły dzieci ciężko chore, niepełnosprawne i porzucone.

W zbiórkach wezmą udział Najemcy Centrum Nowa Górna, ale dzielnymi pomocnikami św. Mikołaja możecie zostać także Wy, dołączając do naszej świty i zostawiając w punkcie akcji drobne dary rzeczowe.

Co możecie przekazać podopiecznym Fundacji „Dom w Łodzi”?

Najpilniejsza jest żywność oraz artykuły higieniczne. Wśród produktów spożywczych zbieramy: kieszonkowe musy owocowe, soczki Bobo Frut, gotowe obiadki w słoiczkach dla dzieci powyżej 12. miesiąca życia, kaszki mleczno-ryżowe oraz kukurydziane, orzechy, kawę sypaną i rozpuszczalną, mleko 3,2% w kartonie, soki owocowe w kartonach, oliwki oraz zdrowe słodycze bio.

Poza tym podarować można: pieluszki (rozmiary 3, 4, 5 oraz pieluchy Seni rozm. XS), nawilżane chusteczki higieniczne, chusteczki higieniczne w pudełku i chusteczki kieszonkowe, a także worki na śmieci zapachowe oraz worki na śmieci 60 i 120 l.

Z kolei na liście życzeń do Mikołaja wychowanków Domu Dziecka dla Małych Dzieci w Łodzi znalazły się m.in. zabawki edukacyjne i interaktywne, lalki, samochodziki, klocki, piasek kinetyczny, gry planszowe, bańki mydlane, kolorowanki z naklejkami czy zdalnie sterowane auta.

Spotkać się z Mikołajem i przekazać dary fundacjom będzie można w godz. 10:00-16:00 na pasażu przy sklepie Carrefour.

Szczegółowe informacje o tym, jakie produkty można przekazać dzieciom z łódzkich placówek dostępne będą na plakatach w punkcie zbiórki.

Zachęcamy do wsparcia!