Trendy w nowej odsłonie - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Trendy w nowej odsłonie

Wrzesień kojarzy nam się głównie z powrotem do szkoły, ale to również miesiąc, który warto poświęcić na przygotowania do jesieni. W sklepach pojawiły się już nowe kolekcje, a wraz z nimi nowości, które warto poznać bliżej.
Francuska marka kosmetyczna Yves Rocher od lat promuje ekologiczne rozwiązania, tym razem prezentuje opakowania, które w całości można poddać recyklingowi, a w dodatku ich zawartość jest w ponad 90% złożona z naturalnych składników. Wpadnij i znajdź dla siebie najlepszy kosmetyk o zniewalającym zapachu.
Z kolei w drogerii Rossmann pielęgnacja przeciwsłoneczna ustępuje miejsca kosmetykom nawilżającym i makijażowym niezbędnikom, ale niecodziennym, bo o zapachach smakołyków. Łączenie owocowych aromatów i tych z kategorii botanic z doskonałą pielęgnacją to najgorętszy trend w dziale „uroda”. Sprawdźcie same!
Jesień rządzi się swoimi prawami, dlatego w CCC obserwujemy powrót do zamszu i ciepłych kolorów. Bordowy, wszelkie odcienie brązu i ciemna zieleń to najmodniejsze propozycje. Powraca panterka, krokodyla skóra i nieśmiertelna czerń. Akcesoria w tym kolorze są uniwersalne i dopasujemy je do każdej stylizacji.
Jeżeli wrzesień, to nie sposób nie wspomnieć o szkole. Gdzie znajdziemy kompletne wyposażenie uczniowskiego plecaka, plecak i komplet dresów na WF? Oczywiście w supermarkecie Carrefour. Wyprawka dla ucznia nie będzie nudnym obowiązkiem, a fajną przygodą, dzięki której dziecko rozwinie kreatywność, a może nawet odkryje nowe talenty. Jak? Na przykład za sprawą zestawu do tworzenia własnych kolorów pisaków i innym setom do zabaw kreatywnych.
Nowe kolekcje czekają, widzimy się w Guliwerze!