Udany 2019 rok! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Udany 2019 rok!

To był dobry rok dla Nowej Górnej. W naszym centrum zanotowano wzrost obrotów, ale także wzrosły wydatki przypadające na jednego klienta. Spora w tym zasługa m.in. ostatnich inwestycji oraz odświeżenia wizerunku Nowej Górnej.

W 2019 roku w naszym centrum odnotowano wzrost wydatków w przeliczeniu na jednego klienta, wynosił on ponad 4,7%. Taki wynik to konsekwencja zmian, które nastąpiły w ostatnim czasie w Nowej Górnej z rebrandingiem i nową identyfikacją wizualną na czele, podkreślającą odświeżony wizerunek obiektu. Od października 2019 roku centrum sygnowane jest nową nazwą – Nowa Górna, co podkreśla jego lokalny charakter. Dodatkowo wystartował nowy, przejrzysty serwis internetowy www.nowa-gorna.pl.

Rebranding otworzył nowy rozdział w historii obiektu, w którym planowane są kolejne modernizacje, odświeżenie oferty, a nawet rozbudowa o retail park.

W 2019 roku w Nowej Górnej otwarty został salon Rebel Electro oraz przedłużono umowy z obecnymi tu od lat i popularnymi markami np. Vision Express. Nowy kierunek rozwoju oraz zmiana nazwy wpłynęły na lepsze wyniki sprzedaży najemców – szczególnie widoczne są wzrosty obrotów w segmencie usług.

Ubiegły rok to także start autorskiego projektu Centrum Nowa Górna pod nazwą PLIS – Punkt Lokalnych Inicjatyw Społecznych. W jego ramach w centrum już od blisko roku prezentują swoją działalność łódzkie fundacje i stowarzyszenia, a także mają możliwość m.in. prowadzenia akcji edukacyjnych czy charytatywnych. Ta inicjatywa ma na celu zachęcić łodzian do aktywnego uczestniczenia w życiu społeczności lokalnej oraz niesienia pomocy innym.

Docelowo Nowa Górna będzie funkcjonowała jako nowoczesne centrum handlowe typu convenience, w którym obok znakomitej oferty spożywczej, nasi klienci znajdą także atrakcyjną ofertę sklepów, usług czy gastronomii.