Walentynkowe upominki w Nowej Górnej - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Walentynkowe upominki w Nowej Górnej

W święto wszystkich zakochanych warto pamiętać o symbolicznym upominku dla Waszej drugiej połówki. Jak go wybrać? Koniecznie wybierzcie się na zakupy do Centrum Nowa Górna!

Wybór walentynkowego prezentu to nie taka prosta sprawa. Najlepiej dopasować podarek do charakteru i zainteresowań Ukochanej lub Ukochanego. Jeśli Wasza wybranka kocha błyskotki, odwiedźcie stoisko W. Kruk oraz kiosk Jubistyl, gdzie znajdziecie szeroki wybór biżuterii, m.in. pierścionki, naszyjniki, bransoletki, zegarki czy kolczyki, także takie z walentynkowymi akcentami.

Fanka mody z pewnością ucieszy się z gustownej sukienki, ciepłego szala, torebki lub stylowych butów. Wówczas zajrzyjcie do salonu Paryżanka Boutique, CCC oraz Buty na Czasie w Centrum Nowa Górna.

Z kolei urocza wiązanka róż z Kwiaciarni H. Skrzydlewska to uniwersalny prezent, który z pewnością spodoba się każdej kobiecie. Podobnie pralinki i walentynkowe gadżety, których szukać możecie w Carrefour oraz przy stoisku Prezenter z upominkami na różne okazje.

Piękne perfumy lub zestaw walentynkowych kosmetyków zakupicie w salonie Rossmann oraz Yves Rocher. W Nowej Górnej będziecie mogli nawet zaplanować romantyczny weekend we dwoje z biurem podróży Travel&You.

A co dla panów? Wasz wybranek jest typem twardo stąpającym po ziemi? Odwiedźcie stoisko Portfele Magdalena Gieszczyńska, gdzie zakupicie coś z galanterii skórzanej męskiej lub sklep Rebel Electro, Play, T-Mobile, Orange oraz stoisko Torre GSM. Tam wybierzecie coś dla miłośnika elektroniki, np. głośnik bluetooth, konsolę, nowy smartfon czy akcesoria do telefonu.

Z kolei pasjonata fotografii ucieszy jakiś prezent tematyczny, np. akcesoria do aparatu lub spersonalizowana fotoksiążka lub fotokalendarz, które możecie zamówić w Kodak Express. Zapraszamy na zakupy!