Walentynkowa oferta Nowej Górnej - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Walentynkowa oferta Nowej Górnej

14 lutego 2021

Nadal nie masz pomysłu na prezent dla swojej Ukochanej lub Ukochanego z okazji 14 lutego? Zajrzyj do Nowej Górnej i wybierz coś wyjątkowego.

Czekoladki to klasyka walentynkowych upominków, która sprawdzi się zawsze. Zestawy słodkich pralin znajdziesz w hipermarkecie Carrefour. Podobnie jak bukiety kwiatów, którym nie oprze się żadna kobieta. Efektowne wiązanki czekają również w kwiaciarni H.Skrzydlewska.

A może chwila relaksu dla drugiej połówki? W drogerii Rossmann oraz Yves Rocher upolujesz zestawy kosmetyków oraz niezwykle zmysłowe zapachy dla Niej i dla Niego, obowiązkowe podczas romantycznego wieczoru tylko we dwoje.

Dobierz szykowny dodatek np. szal lub torebkę z Paryżanka Boutique lub CCC. Nie zapomnij też o biżuterii, która każdej kobiecie doda blasku! Nasz typ to subtelna bransoletka, naszyjnik lub kolczyki, a dla gentelmana koniecznie zegarek – do wyboru klasyczny lub sportowy.  To wszystko i znacznie więcej kupisz przy stoisku W. Kruk i Jubistyl.

Jeśli Twój mężczyzna lubi dobre brzmienie, zajrzyj do Rebel Electro. To kopalnia pomysłów na prezent dla audiofila i melomana – co powiesz na głośniki bluetooth lub designerskie słuchawki? Z kolei nasze TOP 3 dla dużych chłopców to deskorolka elektryczna, zdalnie sterowany samochód do złożenia z klocków oraz dron z diodą LED, którym można sterować także po zmroku.  Miłośnik gadżetów oszaleje na ich widok!

Spersonalizowany drobiazg skruszy niejedno serce, dlatego sprawdź też ofertę punktu Kodak Express, a tam fotoprezenty np. fotokalendarze, kubki, koszulki, poduszki lub breloki.

Wolisz zabawny, symboliczny gadżet? Wpadnij do punktu Prezenter, gdzie czeka masa upominków w różnorodnej tematyce.
Inspiracji w Nowej Górnej nie zabraknie!