Wiosenne kolekcje już w sklepach! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Wiosenne kolekcje już w sklepach!

Co w modzie piszczy? Jakie są topowe wiosenne trendy i w co warto zaopatrzyć się na nowy sezon? To pytania, na które znajdziecie odpowiedź dzięki wizycie w naszym centrum. Wiosenne kolekcje już dostępne w Nowej Górnej!

Co będzie modne wiosną 2020? Najnowsze trendy ze światowych wybiegów wyznaczają jasny kierunek: ma być kobieco, zwiewnie i romantycznie, ale nie bez zaskoczeń!

Wśród najmodniejszych akcentów, widocznych u projektantów marek, są m.in. inspirowane epoką wiktoriańską kokardy, falbany oraz delikatne koronki. Sielskie akcenty tego typu mogą królować na sukienkach, bluzkach, ale także cienkich płaszczach czy koszulach.

Wśród wyróżniających się wiosennych motywów znajdziecie inspiracje męską szafą i to w jej eleganckiej wersji, m.in. garnitury damskie z mocno podkreślonymi ramionami, kamizelki czy kołnierzyki.

Coś bardziej casualowego? Koniecznie jeansowy total look, który również jest mocno w trendach, na dodatek wygodny! Bardzo modne tej wiosny na ubraniach i w dodatkach, są również groszki i oczywiście kwiaty, ale koniecznie w wersji tropikalnej!

A co z kolorami? Must have sezonu wiosna-lato 2020 są odcienie fluo m.in. limonka czy fuksja oraz… zawsze kobiece pastele, np. rozbielony błękit, fiolet czy przygaszona żółć. Wygodne ubrania i dodatki inspirowane wiosennymi trendami znajdziecie m.in. w salonach Paryżanka Boutique, Carrefour, CCC oraz Buty na Czasie. Z kolei po piękną biżuterię wpadnijcie do W.Kruk oraz Jubistyl. Zachęcamy do zapoznania się z naszą wiosenną ofertą!