Wspieramy i pomagamy - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Wspieramy i pomagamy

26 marca 2020

Ponad 1,5 tys. najpotrzebniejszych produktów spożywczych trafiło dziś do Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi celem wsparcia tamtejszych pacjentów i personelu medycznego w czasie epidemii. To efekt inicjatywy Centrum Nowa Górna, do której przyłączył się sklep Carrefour.

Warto pomagać, a teraz jest na to najlepsza pora! Dlatego Centrum Nowa Górna połączyło siły z Carrefour i zorganizowało pomoc pod postacią ponad 1,5 tys. produktów żywnościowych.

W efekcie wózki załadowane kilkuset kilogramami niezbędnych produktów uzupełniły zapasy znajdującego się w najbliższym sąsiedztwie naszego centrum – Instytutu Centrum Zdrowia Matki Polki przy ul. Rzgowskiej 281/289.

Wśród przekazanych placówce darów znalazły się m.in. zapas wody mineralnej, herbaty, kawy, mleka, wafli ryżowych, suchych produktów np. makaronu, ryżu czy dżemów, z których korzystać będą zarówno pacjenci, jak i lekarze oraz pielęgniarki.

Żywność, artykuły higieniczne czy codzienne środki czystości to dziś w wielu placówkach medycznych produkty pierwszej potrzeby, których zapasy niezwykle szybko się kończą.

Z tego względu cieszymy się, że mogliśmy choć w tak symboliczny sposób pomóc naszemu „sąsiadowi”. Dziękujemy również najemcy Centrum Nowa Górna – hipermarketowi Carrefour za zaangażowanie i wsparcie!