Wygoda przede wszystkim ! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Wygoda przede wszystkim !

Zapraszamy do Centrum

Wasz komfort w czasie zakupów jest dla nas priorytetem. Dlatego od miesięcy modernizujemy obiekt. Już stworzyliśmy dla Was m.in. przestronny food court ze strefą relaksu czy strefę zabaw dla dzieci. Teraz zakończyliśmy kolejny etap prac, dzięki którym zmodernizowaliśmy toalety.

 

Te poddaliśmy całkowitemu remodelingowi. Zmieniliśmy wystrój i aranżację wnętrz, odświeżyliśmy podłogi i ściany, wymieniliśmy także wszystkie sanitariaty, kabiny i zamontowaliśmy nowe oświetlenie LED.

 

Co więcej, z myślą o najmłodszych powstał zapewniający dyskrecję pokój dla opiekuna z dzieckiem, w którym można m.in. przewinąć malucha i nakarmić go. Wystrój tej przestrzeni jest ciepły, kolorowy i nawiązuje do pokoików dziecięcych. Można tu znaleźć wygodny fotel do karmienia, przewijak, a także kuchenkę mikrofalową do podgrzewania jedzenia dla dzieci.

 

Zakończone prace objęły jeszcze jedną ważną przestrzeń. Kompleksowej metamorfozie i modernizacji poddaliśmy też toaletę dla osób niepełnosprawnych, montując w niej wszystkie niezbędne udogodnienia.