Z psem do Nowej Górnej? Poznaj zasady! - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Z psem do Nowej Górnej? Poznaj zasady!

Informacja

Psiaki małe i duże, a także kociaki mile są widziane! Nasze centrum handlowe otwarte jest na Wasze wizyty z czworonogami. Pamiętajcie jednak o kilku prostych zasadach, dzięki którym odwiedziny będą komfortowe zarówno dla pupila, jak i dla pozostałych gości.

 

O czym należy pamiętać?

Przede wszystkim psy możecie wprowadzać na teren centrum wyłącznie na smyczy i w kagańcu. Z kolei koty mogą nas odwiedzać znajdując się w specjalnych nosidełkach. Jeśli psiak pozostawi za sobą nieczystości, należy je czym prędzej samemu uprzątnąć, podobnie jest z kotem.

 

Z czworonogami możecie poruszać się po całym obiekcie, ale z kilkoma wyjątkami. Ze względów sanitarnych wyłączone z wprowadzania zwierząt są: przestrzeń stolikowa w strefie gastronomicznej, lokale prowadzące sprzedaż produktów spożywczych, a także hipermarket Carrefour. Liczymy w tym względzie na Waszą wyrozumiałość.

 

Pamiętajcie także o tym, że każdy z lokali na terenie Nowej Górnej ma w tym względzie swoje własne zasady. Warto się z nimi zapoznać lub zapytać na miejscu sprzedawców.

 

Inaczej sytuacja wygląda, kiedy odwiedza nas osoba z psem przewodnikiem, który towarzyszy np. osobie niewidomej lub niedowidzącej. W tym przypadku wstęp możliwy jest na terenie całego obiektu.

 

UWAGA! Wybierając się do nas z psem lub kotem, upewnijcie się, czy dla zwierzaka taka wyprawa nie będzie stresująca. W centrum handlowym gra muzyka, panuje ruch i hałas. Warto to mieć na uwadze w trosce o czworonoga.

 

Szczegóły w regulaminie