Kwiaciarnia H. Skrzydlewska Łódź - Nowa Górna
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Kwiaciarnia H. Skrzydlewska

Przed Tobą wyjątkowa okazja i szukasz idealnego bukietu? Zapewni go Kwiaciarnia Łódź H. Skrzydlewska w Centrum Handlowym Nowa Górna. Oferuje ona szeroki wybór kwiatów ciętych i doniczkowych. Doświadczone florystki potrafią wykonać okazałe kompozycje, które będą ozdobą każdej uroczystości. Kwiaciarnia H. Skrzydlewska Łódź to doskonałe miejsce do nabycia wyjątkowego upominku na urodziny i imieniny, ślub, czy chrzest. Firma wykonuje również wiązanki pogrzebowe. Jej tradycja sięga aż 1937 roku.

Kwiaciarnia Skrzydlewska Łódź – firma z tradycjami

Kwiaciarnia Łódź Górna w naszej Galerii Handlowej to firma rodzinna, którą wyróżnia wieloletnie doświadczenie oraz pasja do wykonywanego zawodu. Florystki tworzą bukiety z dużą starannością oraz dbałością o każdy szczegół. Jest to możliwe dzięki ich dużym umiejętnościom – każda z nich ukończyła odpowiedni kurs, a jednocześnie cały czas rozwija swoje umiejętności. Pracownicy Kwiaciarni H. Skrzydlewska Łódź są zawsze na bieżąco z wszelkimi nowinkami i trendami w branży.

Wygodne zakupy – Kwiaciarnia Łódź Skrzydlewska

Kwiaciarnia w Łodzi w naszym Centrum to miejsce, w którym zamówicie wyjątkowy bukiet i zakupicie różne gatunki ozdobnych kwiatów doniczkowych. Florystki chętnie podpowiedzą, jak dbać o wybrane rośliny. Godziny otwarcia Kwiaciarni H. Skrzydlewska umożliwiają zrobienie zakupów w najbardziej dogodnym dla siebie czasie.

Pn-Sob: 9:00-21:00
Ndz: 10:00-19:00