Market Ubezpieczeń Łódź • Godziny Otwarcia - Nowa Górna
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Market ubezpieczeń

Chcesz wykupić ubezpieczenie na życie lub ubezpieczyć swoje mieszkanie? Zapraszamy do Marketu Ubezpieczeń w Centrum Handlowym Nowa Górna, gdzie ochrona i spokój są na wyciągnięcie ręki. Daj sobie i swoim bliskim poczucie bezpieczeństwa, które pozwoli cieszyć się każdym dniem. Tutaj ubezpieczenia stają się prostsze i bardziej dostępne niż kiedykolwiek wcześniej

Market Ubezpieczeń – jedno miejsce, dziesiątki ofert

Niezależnie od tego, czy potrzebujesz ubezpieczenia samochodu, mieszkania, podróży czy zdrowia, Market Ubezpieczeń oferuje wszystko, czego potrzebujesz. Miejsce to składa się z doświadczonych doradców, którzy służą pomocą w znalezieniu optymalnego rozwiązania, dopasowanego do preferencji i posiadanego budżetu. Jeśli cenisz sobie elastyczność i wygodę – Market Ubezpieczeń w Centrum Handlowym Nowa Górna to miejsce dla Ciebie. Tutaj porównasz różne oferty, poznasz szczegóły polis oraz skorzystasz z fachowej wiedzy doradców. W łódzkim Markecie Ubezpieczeń nie tylko kupisz polisę, ale także otrzymasz gwarancję pełnej klarowności i zrozumienia w zakresie ubezpieczeń.

Nie musisz tracić czasu na przeszukiwanie dziesiątek stron internetowych czy dzwonić do różnych firm. W Markecie Ubezpieczeń znajdziesz to wszystko w jednym miejscu, w przyjaznej atmosferze, gdzie Twoje potrzeby są w centrum uwagi. Zapraszamy do odwiedzenia stoiska w godzinach otwarcia Centrum Handlowego od poniedziałku do piątku oraz w niedziele handlowe.

Pn-Sob: 9:00-21:00
Ndz: 10:00-19:00