Maxi Zoo - Centrum Nowa Górna Łódź
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Maxi Zoo

Maxi Zoo to renomowana sieć sklepów z artykułami dla zwierząt. Nasze motto brzmi „wszystko dla Twojego pupila”, dlatego oferujemy szeroki asortyment produktów i usług. Nie prowadzimy sprzedaży żywych zwierząt, ponieważ ograniczona powierzchnia sklepów nie zapewnia im wystarczającego komfortu. Zachęcamy za to do zakupów w towarzystwie czworonożnych przyjaciół.

W sklepach stacjonarnych Maxi Zoo znajdziesz ponad 8000 różnorodnych artykułów, a nasi wykwalifikowani pracownicy zawsze doradzą i pomogą wybrać produkt dopasowany do potrzeb Twojego zwierzaka. W każdym naszym sklepie dostępny jest również darmowy bar składający się z miski z wodą oraz karmą, a także waga, dzięki której zważysz swojego pupila.

Jeszcze więcej artykułów znajdziesz w sklepie internetowym oraz aplikacji mobilnej Maxi Zoo, która dodatkowo oferuje wszystkim użytkownikom stały 5% rabat Friends. Zachęcamy do śledzenia naszej strony maxizoo.pl, gdzie regularnie wprowadzamy oferty promocyjne, aby zagwarantować Ci najwyższą jakość w atrakcyjnej cenie.

Chcemy wspierać Cię w każdym obszarze opieki nad zwierzętami, dlatego publikujemy interesujące i pełne porad artykuły na naszej stronie internetowej i w aplikacji Maxi Zoo. Udzielamy się również charytatywnie: współpracujemy z lokalnymi schroniskami, domami tymczasowymi i psimi jednostkami ratowniczymi GOPR. Wierzymy, że szczęśliwsze zwierzęta to szczęśliwsi ludzie.

Pn-Sob: 9:00-20:00
Niedziela handlowa: 10:00-19:00

Aktualności i promocje