Paryżanka Boutique Łódź • Godziny Otwarcia - Nowa Górna
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Paryżanka Boutique Łódź

Paryżanka Boutique Łódź to miejsce, gdzie każda kobieta poczuje się jak na modnych ulicach Paryża. Znajdując się w Centrum Handlowym Nowa Górna, salon oferuje nie tylko najwyższą jakość odzieży, ale również niesamowite wrażenia zakupowe.

Paryżanka Boutique Łódź – francuski szyk w sercu Polski

Najmodniejsze wzory i fasony, do tego ogromny wybór ubrań polskich i włoskich marek. Znajdziecie to w butiku paryżanka. Na klientki czeka tam niezwykle atrakcyjna oferta ubrań, w której znaleźć można sukienki, spódnice, spodnie, żakiety, a także dodatki i akcesoria, które dopełnią każdą stylizację. Paryżanka to miejsce dla pań, które cenią sobie szyk i klasę, ponadczasowe kroje, a także lubią ekstrawagancję i elegancję zarazem.

Jeśli marzysz o ubraniach, które przeniosą Cię na ulice Paryża, Paryżanka Boutique Łódź jest miejscem, które musisz odwiedzić. Odkryj świat mody w salonie znajdującym się w Centrum Handlowym Nowa Górna i poczuj się wyjątkowo. Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia Paryżanka Boutique w Łodzi i przekonania się o ich wyjątkowej ofercie. Planujesz odwiedzić sklep w najbliższym czasie? Szczegółowe informacje na temat godzin otwarcia salonu znajdziesz na stronie naszego Centrum Handlowego. Dbamy o to, aby dostosować godziny pracy do potrzeb naszych klientów, dlatego zapraszamy Cię codziennie od poniedziałku do soboty, a także w niedziele handlowe.

Pn-Sob: 9:00-21:00
Ndz: 10:00-19:00