Salon Fryzjerski Frątczak - Fryzjer Łódź - Nowa Górna
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Salon Fryzjerski Frątczak

Planujesz metamorfozę? Fryzjer Łódź Górna w naszym Centrum to doskonały wybór! Salon Fryzjerski Frątczak wykonuje usługi w zakresie fryzjerstwa damskiego i męskiego, w tym pielęgnacji włosów męskich oraz bród, a także pielęgnacji włosów damskich. Jego oferta obejmuje m.in. odżywianie, koloryzację włosów, upięcia okolicznościowe, stylizację. W sprzedaży dostępne są kosmetyki marek: Wella Profesional, Kevin Murphy, milk shake. Produkty te są również wykorzystywane w pracy salonu.

Najlepszy fryzjer Łódź Górna

Salon Fryzjerski Łódź Górna to miejsce, w którym o Twój wygląd zadbają profesjonaliści. Pomogą Ci dobrać fryzurę dopasowaną do Twojej urody oraz stylu bycia. Jeśli wybierasz się na elegancką imprezę, uczeszą Cię w sposób, który z pewnością zrobi wrażenie na innych. Odpowiednio wykwalifikowani fryzjerzy sprawią, że Twoje włosy będą wyglądać zdrowo i pięknie.

Frątczak fryzjer Łódź

Fryzjer Frątczak Łódź zlokalizowany jest w Centrum Handlowym Nowa Górna, dzięki czemu możesz załatwić kilka spraw w jednym miejscu i oszczędzić przy tym czas. Po wizycie w salonie można wybrać się na zakupy do innych sklepów. Nasza Galeria Handlowa jest świetnie dostosowana do potrzeb klientów, dlatego pobyt tutaj jest czystą przyjemnością. Serdecznie zapraszamy!

Pn-Sob: 9:00-21:00
Ndz: 10:00-19:00