Soczewki Kontaktowe Łódź. Soczewkomat • Godziny Otwarcia - Nowa Górna
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Soczewkomat

Witaj w świecie innowacyjności wygody i perfekcyjnej ostrości widzenia – soczewkomat w Centrum Handlowym Nowa Górna to rewolucyjne rozwiązanie, które umożliwia zakup soczewek kontaktowych w sposób szybki, prosty i bezproblemowy. To idealne rozwiązanie dla osób aktywnych, zabieganych i ceniących wygodę.

Soczewkomat – postaw na wygodę

Soczewkomaty to rewolucyjne urządzenia, które oferują wygodę i dostępność w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Nowa Górna. Niezależnie od godziny czy dnia, możesz w prosty sposób nabyć soczewki kontaktowe, które idealnie dopasują się do Twoich potrzeb. Soczewkomat soczewkomaty.pl zawiera niemal 350 różnych produktów – soczewki kontaktowe najbardziej znanych marek (takich jak Acuvue, Air Optix, Biofinity, FitView, AquaView) płyny i akcesoria. Zakup odbywa się na wygodnym, 43-calowym dotykowym ekranie. Płatności dokonać można za pomocą dowolnej karty płatniczej.

Zapomnij o długich oczekiwaniach czy planowaniu wizyty u optyka. Soczewkomaty w Centrum Handlowym Nowa Górna są po to, aby uczynić zakupy soczewek kontaktowych szybszymi, wygodniejszymi i bardziej dostępnymi. Przekonaj się sam, jak prosty i innowacyjny może być proces nabycia soczewek – wystarczy kilka kroków, by cieszyć się doskonałym widzeniem każdego dnia. Zachęcamy do skorzystania z automatu w godzinach otwarcia Centrum Handlowego Nowa Górna.

Aktualności i promocje