Yves Rocher Łódź • Godziny Otwarcia - Nowa Górna
Galeria Handlowa
Poniedziałek - Sobota:
09:00 - 21:00
Niedziela handlowa:
10:00 - 19:00
Hipermarket Carrefour
Poniedziałek - Sobota:
06:00 - 22:00
Niedziela handlowa:
09:00 - 21:00

Centrum Nowa Górna

ul. Kolumny 6/36

93-610 Łódź

Autobusy:
71A
Przystanek:
Kolumny – Rzgowska
Autobusy:
62, 70, 93
Przystanek:
Paradna - Rzgowska
Autobusy:
56, 93, H
Przystanek:
Rzgowska - Paradna
Autobusy:
75A 75B
Przystanek:
Św. Wojciecha - Mieszczańska
Powrót

Yves Rocher Łódź

Poszukujesz swojego nowego, ulubionego kosmetyku, a może już masz taki? Yves Rocher Łódź w Centrum Nowa Górna to salon, w którym klienci odnajdą roślinne i naturalne kosmetyki do pielęgnacji twarzy, ciała, urzekające zapachy oraz produkty do makijażu podkreślające kobiece piękno. Yves Rocher oprócz najwyższej jakości produktów kosmetycznych oferuje także bezpłatne i nieinwazyjne badanie skóry, kompleksową poradę oraz najbogatszy program lojalnościowy dla stałych klientów.

Yves Rocher Łódź – ekologiczne podejście

Głównym założeniem marki jest dobro naszej planety, dlatego kosmetyki nie są testowane na zwierzętach, a ich zakup przyczynia się do sadzenia drzew. Jeśli środowisko jest dla Ciebie ważne, warto skorzystać z oferty. Oferowane w Yves Rocher kosmetyki to doskonały pomysł na upominek. Perfum o wyjątkowym zapachu, czy profesjonalne kosmetyki do twarzy i ciała, z całą pewnością zrobią wrażenie na obdarowanej osobie.

Dogodne godziny otwarcia Yves Rocher

Godziny otwarcia Yves Rocher są dopasowane do klientów, dzięki czemu zakupy w sklepie mogą robić osoby pracujące w różnych godzinach. Troska o siebie i swoje ciało jest niezwykle ważna – odwiedzając Yves Rocher, możesz zakupić kosmetyki, które pomogą Ci kompleksowo o siebie zadbać. Rzetelna obsługa z chęcią doradzi i pomoże dobrać produkty dostosowane do Twoich potrzeb.

Pn-Sob: 9:00-21:00
Ndz: 10:00-19:00